Home

považovaná rad kostra ms zjazdové lyžovanie 2017 obsiahly ovocný sad box

HNonline.sk - Vlhovej prvé preteky na MS nevyšli, zlatú medailu získala  Shiffrinová
HNonline.sk - Vlhovej prvé preteky na MS nevyšli, zlatú medailu získala Shiffrinová

Petra Vlhová išla 2. kolo obrovského slalomu na MS (výsledky) | SPORTNET

zjazdové lyžovanie | Slovenský olympijský tím

Zjazdové lyžovanie -MS 2017-Zjazd (Ženy) - YouTube

Atle Lie McGrath predčasne končí na MS v zjazdovom lyžovaní 2023 | SPORTNET

Program a výsledky ⛷️ SP zjazdového lyžovania 2022/2023 | BetArena.sk

SP Aspen 2022/2023 [lyžovanie dnes]: program, výsledky LIVE | BetArena.sk

Nominácia na MS v alpskom lyžovaní v Aare: Slovensko bude mať deväťčlenné  zastúpenie | TVNOVINY.sk
Nominácia na MS v alpskom lyžovaní v Aare: Slovensko bude mať deväťčlenné zastúpenie | TVNOVINY.sk

Petra Vlhová išla vo štvrtok 1. kolo obrovského slalomu na MS (výsledky) |  SPORTNET
Petra Vlhová išla vo štvrtok 1. kolo obrovského slalomu na MS (výsledky) | SPORTNET

Ester Ledecká sa pre zranenie nepredstaví na MS v alpskom lyžovaní 2023 |  SPORTNET
Ester Ledecká sa pre zranenie nepredstaví na MS v alpskom lyžovaní 2023 | SPORTNET

HNonline.sk - Vlhová po ďalšom zjazde zvyšuje náskok: Bol to boj o prežitie

MS v lyžovaní 2023 tímová súťaž ▶️ program, Slováci, live prenos

Brignoneová je majsterkou sveta v kombinácii, Shiffrinová vypadla tesne  pred koncom slalomového kola - SITA.sk
Brignoneová je majsterkou sveta v kombinácii, Shiffrinová vypadla tesne pred koncom slalomového kola - SITA.sk

ONLINE: Zjazdové lyžovanie - Slalom žien, 2. kolo, Killington - Naživo -  Športweb
ONLINE: Zjazdové lyžovanie - Slalom žien, 2. kolo, Killington - Naživo - Športweb

SENZÁCIA: Slovensko získalo na MS v súťaži tímov striebornú medailu

Lyžovanie – Wikipédia

Na Slovensku sa môže oslavovať: Petra Vlhová s prvou medailou z  majstrovstiev sveta! | Športky.sk
Na Slovensku sa môže oslavovať: Petra Vlhová s prvou medailou z majstrovstiev sveta! | Športky.sk

Zjazdové lyžovanie: V Lechu nastúpia Liensbergerová aj Gutová-Behramiová |  SPORTNET
Zjazdové lyžovanie: V Lechu nastúpia Liensbergerová aj Gutová-Behramiová | SPORTNET

Petra Vlhová dnes výsledky 1 kolo - obrovský slalom / MS v lyžovaní |  Šport.sk
Petra Vlhová dnes výsledky 1 kolo - obrovský slalom / MS v lyžovaní | Šport.sk

LIVE : Petra Vlhová dnes 2 kolo - slalom / Aare | Šport.sk

Lyžovanie: Vlhová vyrovnala Zuzulovej maximum: Je to najhoršie miesto -  Dobré noviny
Lyžovanie: Vlhová vyrovnala Zuzulovej maximum: Je to najhoršie miesto - Dobré noviny

Vlhová získala ďalšie striebro, tentoraz v slalome - Správy RTVS

SP: Vlohová po 1. kole šiesta, Velez-Zuzulová za top 20

Fantastické! Petra Vlhová získala striebornú medailu na MS v zjazdovom  lyžovaní 2019 (video) - SITA.sk
Fantastické! Petra Vlhová získala striebornú medailu na MS v zjazdovom lyžovaní 2019 (video) - SITA.sk

ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE-MS: Som spokojná, aj keď som chcela zlato, vraví Petra  Vlhová
ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE-MS: Som spokojná, aj keď som chcela zlato, vraví Petra Vlhová