Home

Veľmi nahnevaný Pokročilé vedenie slovenský pohár vo futbale 2018 Berri silný republika

Slovenský pohár bez prekvapení: Všetci favoriti idú ďalej | Nový Čas

Slovenský Pohár: Slovan môže obhájiť double, Trnava bude proti

Slovenský pohár sa vracia na futsalové palubovky po dlhých rokoch | SPORTNET

Štartuje boj o Slovenský pohár: O Slovnaft Cup bude bojovať 236 klubov |  Športky.sk
Štartuje boj o Slovenský pohár: O Slovnaft Cup bude bojovať 236 klubov | Športky.sk

Semifinálové dvojice sú známe, Trnava sa vyhla Slovanu - Ostatné - Futbal -  Športweb
Semifinálové dvojice sú známe, Trnava sa vyhla Slovanu - Ostatné - Futbal - Športweb

SLOVENSKÝ POHÁR ŽIEN – Tretí triumf Partizánu Bardejov! | Slovenský  futbalový zväz
SLOVENSKÝ POHÁR ŽIEN – Tretí triumf Partizánu Bardejov! | Slovenský futbalový zväz

HNonline.sk - Slovan vyhral Slovenský pohár vo futbale, jeho fanúšikov  vypratali zo sektora
HNonline.sk - Slovan vyhral Slovenský pohár vo futbale, jeho fanúšikov vypratali zo sektora

Slovenský fanúšik sa zase vyznamenal: Po finále pohára ostala po  priaznivcoch futbalu spúšť - Fotografia č.3 | Nový Čas
Slovenský fanúšik sa zase vyznamenal: Po finále pohára ostala po priaznivcoch futbalu spúšť - Fotografia č.3 | Nový Čas

Futbalisti Trnavy vyhrali Slovnaft Cup, vo finále

Slovnaft Cup 2017/2018: Slovan postúpil do finále | SPORTNET

SLOVENSKÝ POHÁR ŽIEN – Finále 1. mája v Dubnici, o trofej zabojujú šošonky  a slovanistky | Slovenský futbalový zväz
SLOVENSKÝ POHÁR ŽIEN – Finále 1. mája v Dubnici, o trofej zabojujú šošonky a slovanistky | Slovenský futbalový zväz

Slovenský pohár žien: Trofej pre hráčky ŠK Slovan Bratislava, vo finále  zdolali Žilinu
Slovenský pohár žien: Trofej pre hráčky ŠK Slovan Bratislava, vo finále zdolali Žilinu

Michalovce nedopustili v Slovenskom pohári prekvapenie, do tretieho kola  idú aj Trebišov a Sereď | Športky.sk
Michalovce nedopustili v Slovenskom pohári prekvapenie, do tretieho kola idú aj Trebišov a Sereď | Športky.sk

Kto získa Slovenský pohár? Ružomberok chce zaskočiť favorizovaný Slovan -  Ostatné - Futbal - Športweb
Kto získa Slovenský pohár? Ružomberok chce zaskočiť favorizovaný Slovan - Ostatné - Futbal - Športweb

Slovan : Ružomberok - Slovnaft Cup 2018 - Online | SPORTNET

Slovenský pohár 2018/2019: Partizán Bardejov - ŠK Slovan Bratislava |  FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
Slovenský pohár 2018/2019: Partizán Bardejov - ŠK Slovan Bratislava | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!

Trnava po dráme v rozstrele zdolala Žilinu a získala Slovenský pohár |  TVNOVINY.sk
Trnava po dráme v rozstrele zdolala Žilinu a získala Slovenský pohár | TVNOVINY.sk

Šamorín vytvoril absolútny rekord Slovenského pohára, Spišskej Belej  nasúkal 12 gólov | TVNOVINY.sk
Šamorín vytvoril absolútny rekord Slovenského pohára, Spišskej Belej nasúkal 12 gólov | TVNOVINY.sk