Home

kaderník ryža odvolanie slovensky pohar basketbal Pohni sa limit škrabanec

Slovenský Pohár: Slovan môže obhájiť double, Trnava bude proti

Slovenský pohár | Ružomberský hlas

Finále a zápas o 3. miesto, Slovenský pohár žien, Ružomberok 2022 - Ženská  basketbalová extraliga SR
Finále a zápas o 3. miesto, Slovenský pohár žien, Ružomberok 2022 - Ženská basketbalová extraliga SR

PREVIEW: Kto zo žien získa slovenský pohár? Rozhodne sa medzi TOP 6 |  SLOVENSKÁ BASKETBALOVÁ ASOCIÁCIA
PREVIEW: Kto zo žien získa slovenský pohár? Rozhodne sa medzi TOP 6 | SLOVENSKÁ BASKETBALOVÁ ASOCIÁCIA

Spišskí Rytieri vs Patrioti Levice – Slovenský pohár – Basketbal v SNV

Slovenský pohár: Piešťanské Čajky vo finále nedali šancu Banskej Bystrici

Basketbal: Tlak nás nemôže rozhodiť, hovorí Mujovičová. Jamesová sa na Slovenský  pohár teší | Z Piešťan
Basketbal: Tlak nás nemôže rozhodiť, hovorí Mujovičová. Jamesová sa na Slovenský pohár teší | Z Piešťan

Niké SBL - Interagros Slovenský pohár ovládol suverénnym spôsobom Lučenec

Výsledky 1.kola Slovenského pohára mužov | SLOVENSKÁ BASKETBALOVÁ ASOCIÁCIA

Piešťanský denník

Niké SBL - Inter sa revanšoval Prievidzi za Slovenský pohár, Ihring si užil  súboj proti bývalému klubu
Niké SBL - Inter sa revanšoval Prievidzi za Slovenský pohár, Ihring si užil súboj proti bývalému klubu

Slovenský pohár mužov ide prvýkrát pre Levických Patriotov

Krompachy - Slovenský pohár v basketbale mužov

Slovenský pohár pre košické basketbalistiky, vo finále zdolali Čajky

Slovenský pohár mužov v Basketbale - vstupenky | Predpredaj.sk

Piešťanské čajky budú bojovať o zisk Slovenského pohára na domácej pôde |  SPORTNET
Piešťanské čajky budú bojovať o zisk Slovenského pohára na domácej pôde | SPORTNET

Basketbal: MBK Ružomberok vyhral Slovenský pohár žien (Final Six) | SPORTNET

Finále JOJŠPORT Slovenského pohára sa blíži | JOJŠPORT

Niké SBL - Slovenský pohár

SBL: Slovenský pohár sa rozšíril o tímy z nižšej súťaže | SPORTNET

VYHRALI SME SLOVENSKÝ POHÁR !!! NOVEJŠA DO TEHO – Basketbal v SNV

Slovenský pohár: Spišskí Rytieri ovládli finále po 15 rokoch, Interu nedali  šancu
Slovenský pohár: Spišskí Rytieri ovládli finále po 15 rokoch, Interu nedali šancu

Niké SBL - Niké SBL

MBK Ružomberok vyhral Slovenský pohár v basketbale žien, medzi mužmi  triumfovala BC Prievidza - SITA.sk
MBK Ružomberok vyhral Slovenský pohár v basketbale žien, medzi mužmi triumfovala BC Prievidza - SITA.sk

Pumy išli cez Ružu do finále o Slovenský pohár, na majstra nestačili,  získali striebro + HLASY
Pumy išli cez Ružu do finále o Slovenský pohár, na majstra nestačili, získali striebro + HLASY

Levickí Patrioti prvýkrát získal Slovenský pohár, vo finále porazili BK  Inter Bratislava - SITA.sk
Levickí Patrioti prvýkrát získal Slovenský pohár, vo finále porazili BK Inter Bratislava - SITA.sk