Home

závislý oklamať štrk svetový pohár slalom hrášok surový pašovanie

Svetový pohár: Slalom v Ga-Pa má po 1. kole šokujúceho lídra s vysokým  štartovým číslom
Svetový pohár: Slalom v Ga-Pa má po 1. kole šokujúceho lídra s vysokým štartovým číslom

Na Vlhovej domácom snehu bude Svetový pohár po piatich rokoch

Vlhová vyhrala slalom a opäť vedie Svetový pohár: Hneď som pochopila, že  svoju jazdu musím zmeniť
Vlhová vyhrala slalom a opäť vedie Svetový pohár: Hneď som pochopila, že svoju jazdu musím zmeniť

SP v alpskom lyžovaní 2022/23 DNES ⛷️ program, bodovanie

Svetový pohár v Jasnej: Obrovský slalom zrušený! | Šport7.sk

Lyžovanie : Petra Vlhová výsledok dnes - slalom / Soldeu | Šport.sk

Svetový pohár: Vlhová obsadila v obrovskom slalome siedme miesto,  triumfovala Shiffrinová | TA3
Svetový pohár: Vlhová obsadila v obrovskom slalome siedme miesto, triumfovala Shiffrinová | TA3

Petra Vlhová štvrtá v obrovskom slalome v Killingtone

Petra Vlhová - Poradie a výsledky - Svetový pohár lyžovanie 2022/2023 |  SPORTNET
Petra Vlhová - Poradie a výsledky - Svetový pohár lyžovanie 2022/2023 | SPORTNET

Svetový pohár po roku opäť zavíta do rakúskeho strediska Lech/Zürs: Petra  Vlhová bude prvenstvo obhajovať pred divákmi! | Nový Čas
Svetový pohár po roku opäť zavíta do rakúskeho strediska Lech/Zürs: Petra Vlhová bude prvenstvo obhajovať pred divákmi! | Nový Čas

Vlhová aj Shiffrinová pôjdu na Slovensku slalom aj obrovský slalom, do  Jasnej sa vracia Svetový pohár (video) - SITA.sk
Vlhová aj Shiffrinová pôjdu na Slovensku slalom aj obrovský slalom, do Jasnej sa vracia Svetový pohár (video) - SITA.sk

Svetový pohár v alpskom lyžovaní: Každá z 5 sezónnych trofejí má inú  víťazku - 24hod.sk
Svetový pohár v alpskom lyžovaní: Každá z 5 sezónnych trofejí má inú víťazku - 24hod.sk

JOJ ŠPORT - ⛷10:30 FIS Svetový pohár - LEVI, Fínsko⛷ - Slalom ženy Nová  sezóna Svetového pohára slalomárok odštartuje dnes prvým kolom 10:30 za  polárnym kruhom vo fínskom stredisku Levi. Druhé kolo
JOJ ŠPORT - ⛷10:30 FIS Svetový pohár - LEVI, Fínsko⛷ - Slalom ženy Nová sezóna Svetového pohára slalomárok odštartuje dnes prvým kolom 10:30 za polárnym kruhom vo fínskom stredisku Levi. Druhé kolo

Svetový pohár v alpskom lyžovaní – Wikipédia

Svetový pohár: Petra Vlhová zdolala Shiffrinovú a vyhrala slalom

ONLINE: Petra Vlhová dnes - 2. kolo slalom Aare 2023 (sobota) | SPORTNET

Svetový pohár: Vlhová obsadila v nočnom slalome štvrté miesto, Shiffrinová  s víťazným hetrikom | TA3
Svetový pohár: Vlhová obsadila v nočnom slalome štvrté miesto, Shiffrinová s víťazným hetrikom | TA3

FIS Svetový pohár obrovský slalom ženy | Lepšia.TV

Výsledky- Slalom- Ženy- Alpské lyžovaní Světový pohár Levi 21.11.2020 -

Svetový pohár: Vlhová skončila v slalome štvrtá, Shiffrinová zaznamenala  85. triumf | TA3
Svetový pohár: Vlhová skončila v slalome štvrtá, Shiffrinová zaznamenala 85. triumf | TA3

P. Vlhová: Svetový pohár v Jasnej 2021 - Zväz slovenského lyžovania

Zjazdové lyžovanie: Svetový pohár sa v roku 2024 uskutoční aj v Jasnej |  SPORTNET
Zjazdové lyžovanie: Svetový pohár sa v roku 2024 uskutoční aj v Jasnej | SPORTNET

Svetový pohár OBRAZOM: P. Vlhová v paralelnom slalome skončila druhá

Svetový pohár v alpskom lyžovaní | REFRESHER.sk

Petra Vlhová vyhrala prvé kolo slalomu v Sestriere, nakoniec skončila  tretia - SITA.sk
Petra Vlhová vyhrala prvé kolo slalomu v Sestriere, nakoniec skončila tretia - SITA.sk