Home

pozerať TV umelec perforovať svetový pohár v slalome zdravie sadenice Ruckus

Lyžovanie : Petra Vlhová výsledok dnes - slalom / Soldeu | Šport.sk

Courchevel svetový pohár 2023 ▶️ program, výsledky, Vlhová VIDEO

Svetový pohár: Vlhová obsadila v nočnom slalome štvrté miesto, Shiffrinová  s víťazným hetrikom | TA3
Svetový pohár: Vlhová obsadila v nočnom slalome štvrté miesto, Shiffrinová s víťazným hetrikom | TA3

Svetový pohár: Vlhová obsadila v obrovskom slalome siedme miesto,  triumfovala Shiffrinová | TA3
Svetový pohár: Vlhová obsadila v obrovskom slalome siedme miesto, triumfovala Shiffrinová | TA3

Petra Vlhová: Online prenos z 2. kola obrovského slalomu v Semmeringu |  Športky.sk
Petra Vlhová: Online prenos z 2. kola obrovského slalomu v Semmeringu | Športky.sk

Bodka za sezónou a naháňanie Gutovej. Vlhová už vie, kedy vyrazí na trať -  Zimné športy - Športweb
Bodka za sezónou a naháňanie Gutovej. Vlhová už vie, kedy vyrazí na trať - Zimné športy - Športweb

Fantázia!!! Vlhová vyhrala slalom v Aare a vedie Svetový pohár o 64 bodov -  Zimné športy - Športweb
Fantázia!!! Vlhová vyhrala slalom v Aare a vedie Svetový pohár o 64 bodov - Zimné športy - Športweb

Svetový pohár: Petre Vlhovej v „obráku“ v Kranjskej Gore tesne ušlo pódium  (výsledky) | Šport.sk
Svetový pohár: Petre Vlhovej v „obráku“ v Kranjskej Gore tesne ušlo pódium (výsledky) | Šport.sk

Petra Vlhová skončila tretia v obrovskom slalome, vyhrala Marta Bassinová |  Konzervatívny denník
Petra Vlhová skončila tretia v obrovskom slalome, vyhrala Marta Bassinová | Konzervatívny denník

Petra Vlhová uzavrela sezónu 3. miestom v obrovskom slalome - Správy RTVS

Skvelá Petra Vlhová má ďalšie pódiové umiestnenie v slalome Svetového  pohára - SITA.sk
Skvelá Petra Vlhová má ďalšie pódiové umiestnenie v slalome Svetového pohára - SITA.sk

Svetový pohár v alpskom lyžovaní – Wikipédia

Alpské lyžovanie -

ONLINE: Petra Vlhová dnes - 2. kolo slalom Aare 2023 (sobota) | SPORTNET

Svetový pohár OBRAZOM: P. Vlhová v paralelnom slalome skončila druhá

Svetový pohár - lyžovanie: Petra Vlhová dnes výsledky - 1. kolo slalom  Kranjska Gora | Šport.sk
Svetový pohár - lyžovanie: Petra Vlhová dnes výsledky - 1. kolo slalom Kranjska Gora | Šport.sk

Svetový pohár vo vodnom slalome - Okná a dvere SLOVAKTUAL.

Svetový pohár: Vlhová skončila v slalome štvrtá, Shiffrinová zaznamenala  85. triumf | TA3
Svetový pohár: Vlhová skončila v slalome štvrtá, Shiffrinová zaznamenala 85. triumf | TA3

Svetový pohár v alpskom lyžovaní: Každá z 5 sezónnych trofejí má inú  víťazku - 24hod.sk
Svetový pohár v alpskom lyžovaní: Každá z 5 sezónnych trofejí má inú víťazku - 24hod.sk

JOJ ŠPORT - ⛷15:45 FIS Svetový pohár - Killington, USA⛷ - Obrovský slalom -  ženy Svetový pohár po roku opäť prichádza na zámorské zjazdovky. V dnešnom  obrovskom slalome sa pretekárky predstavia v
JOJ ŠPORT - ⛷15:45 FIS Svetový pohár - Killington, USA⛷ - Obrovský slalom - ženy Svetový pohár po roku opäť prichádza na zámorské zjazdovky. V dnešnom obrovskom slalome sa pretekárky predstavia v

Program a výsledky ⛷️ SP zjazdového lyžovania 2022/2023 | BetArena.sk

Jasná sa teší na kvalitu, privíta Svetový pohár v slalome - SITA.sk

Svetový pohár - lyžovanie - Petra Vlhová výsledky dnes 1. kolo slalom  Schladming | Šport.sk
Svetový pohár - lyžovanie - Petra Vlhová výsledky dnes 1. kolo slalom Schladming | Šport.sk

Zjazdové lyžovanie: Svetový pohár sa v roku 2024 uskutoční aj v Jasnej |  SPORTNET
Zjazdové lyžovanie: Svetový pohár sa v roku 2024 uskutoční aj v Jasnej | SPORTNET

P. Vlhová: Svetový pohár v Jasnej 2021 - Zväz slovenského lyžovania

Svetový pohár: Kristoffersen ovládol prvé kolo slalomu v Schladmingu

SP v alpskom lyžovaní ⛷️ Are 2023 [LIVE]: Petra Vlhová, výsledky |  BetArena.sk
SP v alpskom lyžovaní ⛷️ Are 2023 [LIVE]: Petra Vlhová, výsledky | BetArena.sk