Home

znak pazúr prevaha zjazdové lyžovanie dnes vlhova seminár Zoberte listy napätie

Petra Vlhová dnes kombinácia nedeľa ženy ONLINE 1. kolo Crans Montana zjazdové  lyžovanie
Petra Vlhová dnes kombinácia nedeľa ženy ONLINE 1. kolo Crans Montana zjazdové lyžovanie

LIVE: Petra Vlhová dnes - 1. kolo (obrovský slalom), Courchevel | Šport.sk

ONLINE: Petra Vlhová dnes - 1. kolo, slalom Killington 2022 | SPORTNET

PETRA VLHOVÁ LIVE 2023 ▶️ TV, online, live stream zadarmo

Petra Vlhová sa po rozlúčke so sezónou už teší na dovolenku | Slovenský  olympijský tím
Petra Vlhová sa po rozlúčke so sezónou už teší na dovolenku | Slovenský olympijský tím

ONLINE: Petra Vlhová dnes - 1. kolo, obrovský slalom v Sölden 2022 -  Dnesky.sk
ONLINE: Petra Vlhová dnes - 1. kolo, obrovský slalom v Sölden 2022 - Dnesky.sk

PETRA VLHOVÁ program a výsledky ❤️ kalendár, lyžovanie dnes

HNonline.sk - Vlhová pokazila obrovský slalom v Taliansku, Gisinová sa na  ňu doťahuje
HNonline.sk - Vlhová pokazila obrovský slalom v Taliansku, Gisinová sa na ňu doťahuje

Petra Vlhová skončila v slalome vo švédskom Are na 4. mieste. Prečo je to  aj napriek tomu pre Slovenku malým víťazstvom? | REFRESHER.sk
Petra Vlhová skončila v slalome vo švédskom Are na 4. mieste. Prečo je to aj napriek tomu pre Slovenku malým víťazstvom? | REFRESHER.sk

Petra Vlhová vyhrala v Levi a porazila Shiffrinovú VIDEO

Štandard — Zjazdové lyžovanie: Vlhová vedie po prvom kole obrovského  slalomu v Sestriere s minimálnym náskokom pred Bassinovou
Štandard — Zjazdové lyžovanie: Vlhová vedie po prvom kole obrovského slalomu v Sestriere s minimálnym náskokom pred Bassinovou

SP Val d´Isere 2021: priamy prenos, program, výsledky | BetArena.sk

ONLINE: Petra Vlhová dnes - 1. kolo, slalom v Levi 2022 (nedeľa) | SPORTNET

Sestriere 2022 ❄️ SP v alpskom lyžovaní: Vlhová, program, výsledky |  BetArena.sk
Sestriere 2022 ❄️ SP v alpskom lyžovaní: Vlhová, program, výsledky | BetArena.sk

LIVE : Petra Vlhová dnes 2 kolo - slalom sobota / Špindlerov Mlyn | Šport.sk

ONLINE: Petra Vlhová dnes - 2. kolo obrovský slalom Kronplatz 2023 (streda)  | SPORTNET
ONLINE: Petra Vlhová dnes - 2. kolo obrovský slalom Kronplatz 2023 (streda) | SPORTNET

Výborný vstup. Vlhová bude útočiť na stupne víťazov - Zimné športy -  Športweb
Výborný vstup. Vlhová bude útočiť na stupne víťazov - Zimné športy - Športweb

Program a výsledky ⛷️ SP zjazdového lyžovania 2022/2023 | BetArena.sk

Vlhová bola v prvom kole rýchlejšia ako Shiffrinová, ale nakoniec skončila  v Killingtone mimo pódia - SITA.sk
Vlhová bola v prvom kole rýchlejšia ako Shiffrinová, ale nakoniec skončila v Killingtone mimo pódia - SITA.sk

Petra Vlhová dnes v kombinácii nezabojuje, preteky zrušili

Štandard — Zjazdové lyžovanie: Vlhová tretia v obrovskom slalome,  triumfovala Bassinová
Štandard — Zjazdové lyžovanie: Vlhová tretia v obrovskom slalome, triumfovala Bassinová